Profesionāla vaksācija

Gludas ādas prakse

Par

Sertifikātu “Klasiskā vaksācija un bikini vaksācija” akreditētajā RiS ieguvu 2016. gadā.
Savam darbam pieeju ar precizitāti, jo vēlos lai klients dodoties prom ir pašpārliecināts un priecīgs. Ar profesionālo piegājienu ne tikai izrauju visus redzamos matiņus, bet vaksētās zonas kārtīgi apstrādāju, lai tās ir ar veselīgu glanci.
Vaksācijas procedūrai klientus nešķiroju pēc dzimuma, man galvenais ir cik gari izauguši matiņi nevis kā tu identificējies.

Cenas

Sejas zona

Uzacis
10 min
6 €
Virslūpa
6 min
5 €
Ausis
10 min
6 €

Virs jostas vietas

Paduses
10 min
6 €
Pleci
10 min
6 €
Rokas
20 min
14 €
Krūtis
15 min
14 €
Vēders
10 min
10 €
Mugura
15 min
14 €

Zem jostas vietas

Bikini maliņas
10 min
6 €
Pilns bikini
30 min
20 €
Dibens
15 min
12 €
Sēklinieki
15 min
10 €
Kājas pilnā garumā
25 min
20 €

Jautājumi un atbildes

Cik gariem jābūt matiņiem?

Matiņiem vēlams būt vismaz 5mm gariem, lai vasks tos lieliski apķertu. Pirmajai vaksācijai vēlams tos ataudzēt 6-9mm garus.

Cik ļoti sāp vaksācija?

Sāpju slieksnis ir individuāls katrai personai. Diskomforts būs jebkurā gadījumā, bet pirmā reize salīdzinājumā ir sāpīgāka. Regulāri (ik 4-6 nedēļas) veicot procedūru sāpes samazinās līdz ar matiņu biezumu un daudzumu.

Kā samazināt sāpes?

Pirms procedūŗas var iekšēji lietot ibuprofein saturošas zāles līdz 2 tabletēm maksimums. Ieņemtais apjoms ir jāizvērtē individuāli vai ar ārsta konsultāciju.

Dienu pirms procedūras no rīta un vakarā vaksējamās zonas ir labi jāmitrina, tas vienmēr palīdzēs ar sāpju mazināšanu.

Kā sagatavoties pirms procedūras?

Vaksējamās zonas skrubēšana ar tam paredzētu audumu vai līdzekli, piemēram, roku dvielīti, ziepēm ar rīsu pūderi vai peeling gel.

Līdzi ir jāpaņem tīra apakšveļa, attiecīgi vaksējamām zonām, lai var uzvilkt ko tīru uz atjaunotās ādas.

Izvairīties no kofeīna un alkohola 2-4 stundas pirms procedūras, jo tas ietekmē asins plūsmu un asinsvadu apmērus. Kofeīns, alkohols arī izraisa nemieru guļot uz kušetes.

Ierasties brīvā (lasīt – nepieguļošā) apģērbā, it īpaši ap vaksēto zonu. Tas palielina komfortu, labsajūtu un pēcāk mieru uz ādas.

Var lietot Ibuprofein saturošu medkamentu aptuveni stundu pirms procedūras.

Kā rīkoties pēc procedūras?

Nē – saulei, berzei, peldei un sviedriem.

Jāizvairās no tiešiem saules stariem tajos neatrodoties, uzvelkot ko stipri apsedzošu vai izmantojot saules aizsargkrēmu. Vaksētās zonas ir jūtīgas pret fotoiedarbību, jo dabiskais barierslānis ir noņemts un āda ir mazāk aizsargāta.

Jāizvairās arī no berzes esot nepieguļošā apģērbā, sviedriem – jeb nenodarboties ar sportiskām vai seksuāla rakstura nodarbēm vismaz 35h, jo jaunatvērtās poras viegli var pārvērsties par pūtītēm dēļ tā, ka sviedri tajās ievazā netīrumus, kuri ādai rada iekaisumus.

Jāizvairās no peldes – baseinā, jūrā, dīķī vai vannā. Jaunatvērtajās porās viegli var iesēsties kāds netīrums, kurš kairinās ādu un var radīt iekaisumu – pūtītes.

Adrese un kontakti

Pagaidām fiziskās adreses nav līdz iekārtojos jaunajās telpās.

Tel. nr. : +371 29700964

JD.studija@gmail.com